Publications Office of the EU
Belgija-Antverpenas: Gaisrų gesinimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Antverpenas: Gaisrų gesinimo paslaugos

  • Paskelbta
    22/11/2018
  • Galutinis terminas
    20/12/2018
  • Skirta
    20/12/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/12/2018
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Hogere Zeevaartschool Antwerpen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BE Belgique/België
Pirkėjo vieta
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
75251100 Gaisrų gesinimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
12,549.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
HZS-AFF20192020B-F03_0
Aprašymas

De HZS is op zoek naar een samenwerking om advanced fire fighting aan haar studenten aan te kunnen bieden.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=HZS-AFF20192020B-F02
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/12/2018 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
12,549.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Campus Vesta APB
Pašto adresas: Oostmalsesteenweg 75
Vietovė: Ranst
Pašto kodas: 2520
Šalis: BEL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.