Publications Office of the EU
Prancūzija-Tulūza: Kelių tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Tulūza: Kelių tiesimo darbai

  • Paskelbta
    05/10/2022
  • Galutinis terminas
    10/11/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/11/2022
  • Skirta
    15/02/2023
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
conseil Départemental Haute-Garonne
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233120 Kelių tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,600,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
22cd310193
Aprašymas

accord-Cadre à bons de commande avec un minimum de 600 000 euro(s) et un maximum de 3 600 000 euro(s) (H.T.).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://haute-garonne.marches-publics.info
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/11/2022 16:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,600,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: eiffage Route Grand-Sud - etablissement Midi-Pyrénées
Pašto adresas: zi De La Madeleine
Vietovė: Flourens
Pašto kodas: 31130
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.