Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Rheinberg: Kraštovaizdžio darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Rheinberg: Kraštovaizdžio darbai

  • Paskelbta
    28/05/2021
  • Galutinis terminas
    06/07/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/07/2021
  • Skirta
    13/08/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Rheinberg Zentrale Vergabestelle
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA1F Wesel
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA1F Wesel
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45112700 Kraštovaizdžio darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
S-RHEINB-2021-0033
Aprašymas

Landschaftsgärtnerische Arbeiten

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/S-RHEINB-2021-0033
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/07/2021 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Haddick & Sohn GmbH & Co.KG
Pašto adresas: Bocholter Straße 111
Vietovė: Borken
Pašto kodas: 46325
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.