Publications Office of the EU
Italija-Roma: Su apsaugos ir gynybos reikmenimis susijusios mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Roma: Su apsaugos ir gynybos reikmenimis susijusios mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos

  • Skirta
    09/12/2013
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
73400000 Su apsaugos ir gynybos reikmenimis susijusios mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
441,030.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
C.I.G. (Codice Identificativo Gara): n. 5506071985.
Aprašymas

Progetto di ricerca e sviluppo titolato "Sistema di Controllo Terminale Diretto (SCTD) delle operazioni di Water Bombing su aree di incendio e sua applicabilità ad operazioni similari di Close Air Support". Fase unica. C.I.G. (Codice Identificativo Gara): 5506071985.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
441,030.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Raggruppamento Temporaneo di Imprese costituito dalla Ditta Inaer Aviation Italia S.p.A. – Divisione Ala Fissa in qualità di mandataria e A3R S.r.l. in qualità di mandante
Pašto adresas: Aeroporto Internazionale di Ciampino – G. B. Pastine) Via Mario Mameli snc
Vietovė: Milano
Pašto kodas: 00043
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.