Publications Office of the EU
Rumunija-Craiova: Gyvi augalai, svogūnėliai, šakniavaisiai, auginiai ir ūgliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunija-Craiova: Gyvi augalai, svogūnėliai, šakniavaisiai, auginiai ir ūgliai

  • Paskelbta
    02/03/2020
  • Galutinis terminas
    01/04/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/04/2020
  • Skirta
    30/06/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public și a Fondului Locativ R.A. Craiova
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: RO411 Dolj
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO411 Dolj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
03121100 Gyvi augalai, svogūnėliai, šakniavaisiai, auginiai ir ūgliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,357,845.00 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
6,701,350.00 RON
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
7403230_2020_PAAPD1129859
Aprašymas

Conform caiet de sarcini nr.6316/24.02.2020
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public și a Fondului Locativ R.A. Craiova
Nacionalinis registracijos numeris: RO 7403230
Pašto adresas: Str. Brestei nr. 129A, județ Dolj
Vietovė: Craiova
NUTS kodas: RO411
Pašto kodas: 200177
Šalis: ROU
Asmuo ryšiams: Carmen Andreea Popescu
Pagrindinis adresas: www.igcti.ro
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/04/2020 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.