Publications Office of the EU
Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines

  • Skirta
    04/08/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Département de l'Ain
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK21 Ain
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
300,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2025040N0
Aprašymas

Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Le prix est le seul critère d'attribution.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
300,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: BERGER-LEVRAULT
Pašto adresas:
Vietovė: Boulogne-Billancourt
Pašto kodas: 92100
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.