Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Kalbų kursai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Kalbų kursai

  • Pranešta
    27/08/2016
  • Paskelbta
    18/02/2017
  • Galutinis terminas
    23/03/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/03/2017
  • Skirta
    20/08/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80580000 Kalbų kursai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,197,230.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
9,142,712.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
VZ 6/2017
Aprašymas

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Nacionalinis registracijos numeris: 00551023
Pašto adresas: Na Poříčním právu 376/1
Vietovė: Praha 2
NUTS kodas: CZ010
Pašto kodas: 128 01
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Ing. Jana Jandová
Pagrindinis adresas: http://www.mpsv.cz/cs/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/03/2017 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
6,197,230.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
9,142,712.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: GLOSSA, s. r. o.
Pašto adresas: Jindřišská 898/11
Vietovė: Praha 1
Pašto kodas: 110 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.