Publications Office of the EU
Italija-Milanas: Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Milanas: Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    26/05/2017
  • Galutinis terminas
    28/06/2017
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITC4C Milano
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
525,567.63 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
475/17
Aprašymas

Procedura aperta per l'affidamento dei servizi di progettazione, ai sensi degli art. 23 e 24 del D.Lgs. n. 50/2016, del progetto relativo all'intervento di «Adeguamento di Stroke Unit e Neuroradiologia con collegamento strutturale tra padiglione DEA e padiglione Antonini Rossini» — definitiva, esecutiva e di coordinamento della sicurezza in fase di progettazione.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: ASST Grande Ospedale Metropolitano Niguarda
Nacionalinis registracijos numeris: 09315660960
Pašto adresas: Piazza Ospedale Maggiore 3
Vietovė: Milano (MI)
NUTS kodas: ITC45
Pašto kodas: 20162
Šalis: ITA
Pagrindinis adresas: www.ospedaleniguarda.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
525,567.63 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.