Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Bochum: Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Bochum: Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos

  • Paskelbta
    02/09/2022
  • Galutinis terminas
    07/10/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/10/2022
  • Skirta
    14/12/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Bochum, Referat Zentraler Einkauf
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA51 Bochum, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
StBo_ZEK1_2022_00360_OV_ZD
Aprašymas

Planungsleistungen für die Thermische Bauphysik (Wärmeschutz, Schallschutz, Raumakustik) für den Umbau und die Sanierung im Haus der Musik (ehem. Landesbehördenhaus), Marienplatz 2 in Bochum

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXUQYYDYDBP
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/10/2022 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Hansen + Partner Ingenieure GmbH
Pašto adresas: Lise-Meitner-Str. 1-3
Vietovė: Wuppertal
Pašto kodas: 42119
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.