Publications Office of the EU
Įvairių futbolo ir beisbolo aikštelių priežiūros ir aptarnavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Įvairių futbolo ir beisbolo aikštelių priežiūros ir aptarnavimo paslaugos

  • Paskelbta
    11/06/2025
  • Galutinis terminas
    11/07/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/07/2025
  • Skirta
    29/10/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Lugo
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES112 Lugo
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77320000 Sporto aikščių priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
270,513.72 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2025/C003/000019
Aprašymas

Įvairių futbolo ir beisbolo aikštelių priežiūros ir aptarnavimo paslaugos

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/07/2025 09:10
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: mejora oferta tepe.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 12
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: menor precio ofertado .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 35
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: oferta caucho .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: oferta manta germinacion .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 3
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: tiempo de respuesta.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: propuesta plan control interno calidad.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: propuesta plan de trabajo .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: propuesta plan gestion ambiental .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Apskaičiuotoji vertė
270,513.72 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: CALFENSA PROYECTOS S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: LUGO
Pašto kodas: 27161
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.