Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Matlock: Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Matlock: Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos

  • Paskelbta
    26/03/2019
  • Galutinis terminas
    24/04/2019
  • Skirta
    19/12/2019
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Derbyshire Dales District Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90000000 Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
40,000,000.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
60,000,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
DN399401
Aprašymas

Derbyshire Dales District Council is seeking to procure a waste and recycling services contract from 2.8.2020 for an initial term of 8 years, with an option to extend for a further 8-year period.
The contractor shall provide services for the duration of the contract period in compliance with all relevant legislation and with consideration to existing policy and guidance including on health and safety and environmental matters.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.eastmidstenders.org/index.html
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

90000000 - Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos

90510000 - Atliekų šalinimo ir apdorojimo paslaugos

90514000 - Atliekų perdirbimo paslaugos

90512000 - Atliekų vežimo paslaugos

90511000 - Atliekų rinkimo paslaugos

90500000 - Su atliekomis susijusios paslaugos

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
40,000,000.00 GBP
Galutinė sutarties vertė
60,000,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Serco Ltd
Pašto adresas: Serco House, 16 Bartley Wood Way, Bartley Wood business Park
Vietovė: Hook, Hampshire
Pašto kodas: RG27 9UY
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.