Publications Office of the EU
Prancūzija-Yutz: Geotechninės inžinerijos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Yutz: Geotechninės inžinerijos paslaugos

  • Paskelbta
    03/12/2019
  • Galutinis terminas
    13/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/01/2020
  • Skirta
    19/02/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Communauté d'agglomération Portes de France
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71332000 Geotechninės inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
266,666.67 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
19/131
Aprašymas

L'accord-cadre fait l'objet d'un groupement de commandes. La CAPFT assure les missions de coordonnateur jusqu'à la signature de l'accord-cadre puis des marchés subséquents. Les membres sont les suivants: la CAPFT et les villes de Thionville, Yutz, Havange, Illange et Rochonvillers. Chaque membre du groupement est chargé de l'exécution financière des prestations qui lui sont propres et donc du paiement des factures correspondantes l'accord-cadre est conclu pour une durée de quatre ans avec un minimum de 200 000 EUR HT et maximum de 800 000 EUR HT. Il donnera lieu à l'émission de bons de commande et à la conclusion de marchés subséquents. Il sera attribué à un maximum de trois opérateurs économiques (sous réserve d'un nombre suffisant d'offres.
Attribution:
— des bons de commandes: en cascade;
— des marchés subséquents: remise en concurrence des titulaires de l'accord-cadre.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.marches-publics.info/acheteur/caportesdefrancethionville/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/01/2020 00:00
Pirkėjai
Ville de Thionville
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
266,666.67 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Laboroute Lorraine
Pašto adresas: 10 rue de la Croisette
Vietovė: Saint-Nicolas-de-Port
Pašto kodas: 54210
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.