Publications Office of the EU
Ispanija-Taragona: Maisto mokykloms paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Taragona: Maisto mokykloms paslaugos

  • Pranešta
    18/03/2022
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    29/04/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Neaktyvi
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55523100 Maisto mokykloms paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,645,002.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
0072
Aprašymas

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
1,645,002.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.