Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai

  • Paskelbta
    29/07/2014
  • Galutinis terminas
    02/09/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/09/2014
  • Skirta
    13/11/2014
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,730,841.52 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,773,081.17 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
02315/WK/PW/PRO-JRP-T2/B/2014
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie: kanalizacja sanitarna DN 300 o długości około 533mb, sieci kanalizacji sanitarnej DN 200 o długości około: L1 – 56,9mb, L2 – 169,9mb w sumie około 226,80mb, oraz sieci wodociągowe DN 150 o długości około: L1 – 65,9mb, L2 – 123,5mb, w sumie około 189,4mb
Zakres Robót obejmuje również odtworzenie terenu budowy po robotach do stanu pierwotnego, próby i usunięcie jakichkolwiek wad w Robotach oraz wszelkie czynności niezbędne do przeprowadzenia przez Wykonawcę w celu oddania Robót do normalnej eksploatacji i przekazania ich Zamawiającemu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w części III SIWZ.
Kontrakt będzie realizowany zgodnie z „Warunkami Kontraktowymi dla Budowy dla robót inżynieryjno-budowlanych projektowanych przez Zamawiającego” FIDIC – pierwsze wydanie w języku angielskim 1999, 4. wydanie angielsko-polskie 2008 (SIDIR).

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/09/2014 13:00
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,730,841.52 PLN
Galutinė sutarties vertė
1,773,081.17 PLN
Sutarties sudarymas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.