Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Su namų statyba susiję statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Su namų statyba susiję statybos darbai

  • Pranešta
    13/02/2014
  • Paskelbta
    04/06/2014
  • Galutinis terminas
    19/06/2014
  • Atšaukta
    17/07/2014
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45211100 Su namų statyba susiję statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
16,500,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Tender Solution s.r.o.
Nacionalinis registracijos numeris: 26507536
Pašto adresas: náměstí Kinských 741/6
Vietovė: Praha 5
Pašto kodas: 150 00
Šalis: CZE
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/06/2014 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
16,500,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.