Publications Office of the EU
Tres Cantos miesto kultūros departamento šventėms skirtos techninės gamybos ir programavimo infrastruktūros tiekimas ir paslaugos Darbdavių festivaliams 2026 m. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Tres Cantos miesto kultūros departamento šventėms skirtos techninės gamybos ir programavimo infrastruktūros tiekimas ir paslaugos Darbdavių festivaliams 2026 m.

  • Paskelbta
    24/04/2026
  • Galutinis terminas
    06/05/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/05/2026
  • Skirta
    17/06/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Junta de Gobierno Local del Ayuntamiento de Tres Cantos
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44212320 Įvairios konstrukcijos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
286,800.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2026/13/CON
Aprašymas

Tres Cantos miesto kultūros departamento šventėms skirtos techninės gamybos ir programavimo infrastruktūros tiekimas ir paslaugos Darbdavių festivaliams 2026 m.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=%2FM76aCd%2Fx%2FUeIBJRHQiPkQ%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=%2FM76aCd%2Fx%2FUeIBJRHQiPkQ%3D%3D
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/05/2026 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Oferta económica.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
286,800.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Production Sector S.L
Pašto adresas:
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28971
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.