Publications Office of the EU
Lenkija-Olkusz: Nuotekų valymo įrenginių statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Olkusz: Nuotekų valymo įrenginių statybos darbai

  • Skirta
    10/10/2014
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL214 Krakowski
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45252100 Nuotekų valymo įrenginių statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,002,491.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,639,717.44 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP/5/2014
Aprašymas

Zamówienie dodatkowe polegające na:
A. wykonaniu robót koniecznych dla prawidłowej pracy pompowni w obrębie zbiorników czerpalnych – obiekt nr
1 – Pompownia Główna;
B. wykonaniu robót koniecznych dla prawidłowej pracy komory predenitryfikacji i defosfatacji dot. konstrukcji
zbiornika – obiekt nr 5/1 – Blok biologicznego oczyszczania ścieków;
C. wykonaniu robót koniecznych dla uzyskania założonego efektu technologicznego w zakresie modernizacji
osadników wtórnych – obiekt nr 6/1, 6/2 – Osadniki wtórne;
D. wykonaniu robót koniecznych dla kompleksowej modernizacji węzła fermentacji osadów – obiekt nr 11/1, 11/2
– Wtórne komory fermentacji;
dla zamówienia podstawowego - Kontraktu W7 Przebudowa Oczyszczalni Ścieków w Olkuszu dla projektu pn. „Porządkowanie gospodarki ściekowej w zlewni Białej Przemszy na terenach gmin: Olkusz, Bukowno, Bolesław, Klucze – etap I”, który realizowany jest wg Umowy Nr ZP/2/2013/W7 podpisanej w 16.5.2013,
opracowanej w oparciu o Warunki kontraktowe dla Budowy dla robót inżynieryjno-budowlanych projektowanych przez Zamawiającego” – tłumaczenie 1. wydania 1999 oraz 4. wydanie angielsko-polskie niezmienione 2008 (tzw. „czerwony” FIDIC), nazywane dalej FIDIC oraz zgodnie z przepisami ustawy z 7.7.1994 Prawo budowlane (tekst jedn. Dz.U. z 2010 r. Nr 243, poz. 1623 z późn. zm.).
Ad.A. Zakres robót obejmuje:
a) wykonanie nowych powłok ścian, dna, stropu zbiorników czerpalnych w technologii zaproponowanej przez Wykonawcę, a która jest zastosowana na innych obiektach technologicznych – obiekt nr 4 - osadnik wstępny.
Ad.B. Zakres robót obejmuje:
a) rozbiórka ściany zewnętrznej koryta żelbetowego, w części wstępnie zakładanej do pozostawienia;
b) nawiercenie i wklejenie kotew stalowych dla wzmocnienia połączenia płyty z nową ścianą;
c) przygotowanie powierzchni istniejącej płyty na połączeniu - usunięcie luźnych fragmentów, nałożenie warstwy szczepnej;
d) ułożenie taśmy bentonitowej lub węża iniekcyjnego w celu uszczelnienia połączenia;
e) zbrojenie ścianki siatką z prętów zbrojeniowych fi 8 mm;
f) betonowanie ścianki;
g) skucie i piaskowanie skorodowanych powierzchni betonu ścian i odsłoniętego zbrojenia;
h) zabezpieczenie antykorozyjne zbrojenia i reprofilacja elementów żelbetowych, z pełną odbudową otuliny.
Ad.C. Zakres robót obejmuje:
a) renowacja konstrukcji żelbetowej osadników 6.1 i 6.2;
b) wymiana elementów stalowych komory centralnej;
c) wymiana koryt odpływowych wraz z deflektorem powierzchniowym i dolnym;
d) wymiana zgarniacza wraz z łożyskiem centralnym;
e) podłączenie urządzeń do systemu AKPiA.
Ad.D. Zakres robót obejmuje:
a) skucie słabych i „głuchych” warstw otuliny;
b) piaskowanie całej powierzchni wewnętrznej, wraz z odsłoniętym zbrojeniem;
c) zabezpieczenie antykorozyjne zbrojenia i otworzenie otuliny, poprzez reprofilację zaprawami pcc;
d) izolacja całej powierzchni wewnętrznej powłoką mineralną;
e) wymiana orurowania wewnętrznego i wymiana bądź zabezpieczenie antykorozyjne ślusarki zamontowanej wewnątrz.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
3,002,491.00
Galutinė sutarties vertė
3,639,717.44 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Konsorcjum firm: IDS-BUD S.A. Lider Konsorcjum, „TOTALBUD" Sp. z o.o. Partner Konsorcjum
Pašto adresas: ul. Grzybowska 87
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 00-844
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.