Publications Office of the EU
Suministro de bolsas plástico de diferentes tamaños que servirán para poder realizar la recogida de las papeleras y contenedores instalados en el municipio, así como la recogida de residuos de las pluviales. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de bolsas plástico de diferentes tamaños que servirán para poder realizar la recogida de las papeleras y contenedores instalados en el municipio, así como la recogida de residuos de las pluviales.

  • Paskelbta
    14/05/2025
  • Galutinis terminas
    11/06/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/06/2025
  • Skirta
    29/07/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Gerencia Calviá 2000
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES532 Mallorca
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
19640000 Polietileno maišai ir maišeliai šiukšlėms bei atliekoms
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
553,640.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2025-021
Aprašymas

El objeto del contrato es el suministro de las bolsas de diferentes tamaños, utilizadas por Calvia 2000 para instalar en papeleras y contenedores del municipio para poder realizar la recogida de residuos. Las prestaciones técnicas y las obligaciones del contratista vienen determinadas en el Pliego Técnico.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=si6VF%2FYcLUsZDGvgaZEVxQ%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=si6VF%2FYcLUsZDGvgaZEVxQ%3D%3D
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/06/2025 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Precio.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
553,640.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: MOHEDA & RAÑAL, S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: CIEMPOZUELOS
Pašto kodas: 28350
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.