Publications Office of the EU
„Buitinių nuotekų tinklo plėtra Flandrijos mieste ir Chitoveni bei Prisacani kaimuose, Botosani apskrityje“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

„Buitinių nuotekų tinklo plėtra Flandrijos mieste ir Chitoveni bei Prisacani kaimuose, Botosani apskrityje“

  • Paskelbta
    05/04/2024
  • Galutinis terminas
    16/05/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/05/2024
  • Skirta
    06/06/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ORASUL FLAMANZI
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: RO212 Botoşani
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45232400 Kanalizacijos vamzdynų klojimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
37,480,347.79 RON
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
37,441,596.00 RON
Pasiūlymo referencinis numeris
9/2024
Aprašymas

Siekiant įgyvendinti tikslą „Flandrijos miesto ir Chitoveni bei Prisacani kaimų Botosani apskrityje buitinių nuotekų tinklo plėtra“, siūloma įrengti PVC vamzdžių ir surenkamųjų gelžbetoninių židinių nuotekų tinklą. Siūlomas kanalizacijos tinklas pasižymės šiomis savybėmis: - pagrindiniai ir antriniai kanalizacijos vamzdžiai - nuotekų siurblinės - išleidimo vamzdžiai, susiję su siurblinėmis Darbų aprašymas pateikiamas Techniniame projekte konkurso dokumentuose. Į numatomą sudarytinos sutarties vertę neįtraukta įvairių ir nenumatytų išlaidų suma, nurodyta projekto biudžete (bendrojoje sąmatoje), kurią prireikus galima gauti, atsižvelgiant į poreikius, iš dalies pakeitus sutartį Viešųjų pirkimų įstatymo Nr. 98/2016 221 straipsnyje nustatytomis sąlygomis. Darbų vykdymo trukmė: 24 kalendoriniai mėnesiai; Dėmesio: Perkančioji organizacija aiškiai ir išsamiai atsako į visus prašymus pateikti paaiškinimus, laikydamasi Įstatymo Nr. 98/2016 su pakeitimais, padarytais Nepaprastuoju vyriausybės potvarkiu Nr. 45/2018, 161 straipsnyje nustatytos pareigos, likus 18 dienų iki pasiūlymų pateikimo termino. Dienų, iki kurių galima prašyti paaiškinimų iki pasiūlymų ir (arba) kandidatų pateikimo termino pabaigos, skaičius: Dvylika dienų. Numatoma bendra vertė: apskaičiuota vertė be PVM (tik skaičiais): 37 480 347,79 lėjos be PVM Valiuta: RON, išskaidytas taip: 4 skyrius. Pagrindinės investicinės išlaidos: 37 189 071,99 RON be PVM 5.1 skirsnis Statybvietės organizavimas: 291,275,80 RON be PVM Į numatomą skirtinos sutarties vertę neįtraukta įvairių ir nenumatytų išlaidų suma, nurodyta projekto biudžete (bendrojoje sąmatoje), kurią prireikus galima gauti iš dalies pakeitus sutartį Viešųjų pirkimų įstatymo Nr. 98/2016 221 straipsnyje nustatytomis sąlygomis.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-licitatie.ro
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.e-licitatie.ro
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/05/2024 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Experiența expert cheie 2: Șef de șantier Inginer specialitatea construcții (P3)
Apskaičiuotoji vertė
37,480,347.79 RON
Galutinė sutarties vertė
37,441,596.00 RON
Sutarties sudarymas
Vietovė: DIMEX-2000 COMPANY
Pašto adresas:
Vietovė: Rebra
Pašto kodas: 427240
Šalis:
Vietovė: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Pašto adresas:
Vietovė: Ranghilesti
Pašto kodas: 717352
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.