Publications Office of the EU
Šveicarija-Estavayer-le-Lac: Inžinerinių statinių, išskyrus tunelius, šachtas, požemines perėjas ir metro, statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šveicarija-Estavayer-le-Lac: Inžinerinių statinių, išskyrus tunelius, šachtas, požemines perėjas ir metro, statybos darbai

  • Paskelbta
    25/11/2015
  • Galutinis terminas
    22/01/2016
  • Skirta
    26/02/2016
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Office fédéral des routes — infrastructure routière Ouest, filiale Estavayer-le-Lac
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45222000 Inžinerinių statinių, išskyrus tunelius, šachtas, požemines perėjas ir metro, statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
988,000.00 CHF
Pasiūlymo referencinis numeris
N01.12 080317
Aprašymas
Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
988,000.00 CHF
Sutarties sudarymas
Vietovė: Rampini et Cie SA
Pašto adresas: Route du Nant d'Avril 59
Vietovė: Vernier
Pašto kodas: 1214
Šalis: CHE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.