Publications Office of the EU
Kroatija-Dubrovnikas: Krosnių kuras - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatija-Dubrovnikas: Krosnių kuras

  • Paskelbta
    28/03/2018
  • Galutinis terminas
    04/05/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/05/2018
  • Skirta
    06/07/2018
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Dubrovačko-neretvanska županija
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: HR037 Dubrovačko-neretvanska županija
Pirkėjo vieta
NUTS code: HR037 Dubrovačko-neretvanska županija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09135100 Krosnių kuras
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,000,000.00 HRK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,880,424.00 HRK
Pasiūlymo referencinis numeris
NVV-02/2018
Aprašymas

Predmet nabave je nabava robe – Nabava lož ulja za potrebe Domova za starije i nemoćne osobe na području Dubrovačko-neretvanske županije za razdoblje 4 godine.
Predmet nabave je detaljno opisan u obrascu Troškovnik koji je sastavni dio ove dokumentacije o nabavi.
CPV Oznaka: 09135100-5 Ulje za loženje
Ponuditelji nude predmet nabave u skladu sa Zakonom o tržištu nafte i naftnih derivata (NN 19/14, 73/17) i ostalim propisima koji reguliraju tržište nafte i naftnih derivata.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/05/2018 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
3,000,000.00 HRK
Galutinė sutarties vertė
1,880,424.00 HRK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Crodux Derivati Dva d.o.o.
Pašto adresas: Savska Opatovina 36
Vietovė: Zagreb
Pašto kodas: 10000
Šalis: HRV
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.