Publications Office of the EU
Lenkija-Vroclavas: Farmacijos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Vroclavas: Farmacijos produktai

  • Paskelbta
    20/02/2019
  • Galutinis terminas
    25/03/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/03/2019
  • Skirta
    17/05/2019
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
162,608.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,840,160.25 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
44
Pasiūlymo referencinis numeris
USK/DZP/PN-6/2019
Aprašymas

Dostawa płynów infuzyjnych, żywienia poza i dojelitowego, koncentratów do dializy - 44 Zadania

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Pašto adresas: ul. Borowska 213
Vietovė: Wrocław
NUTS kodas: PL514
Pašto kodas: 50-556
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Anna Śmirska
Pagrindinis adresas: www.usk.wroc.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://usk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/03/2019 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.