Publications Office of the EU
Čekija-Brno: Medicininiai kvėpavimo prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Brno: Medicininiai kvėpavimo prietaisai

  • Pranešta
    28/05/2016
  • Paskelbta
    16/07/2016
  • Galutinis terminas
    30/08/2016
  • Skirta
    15/11/2016
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Fakultní nemocnice Brno
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33157400 Medicininiai kvėpavimo prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,140,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,445,500.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
31/16
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je nákup 3 ks neonatálních plicních ventilátorů pro Neonatologické oddělení FN Brno.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
4,140,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
3,445,500.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Dräger Medical s.r.o.
Pašto adresas: Pod Sychrovem I-81
Vietovė: Praha 10
Pašto kodas: 101 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.