Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Bad Homburg: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Bad Homburg: Statybos darbai

  • Paskelbta
    01/03/2023
  • Galutinis terminas
    03/04/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/04/2023
  • Skirta
    09/05/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Deutsches Jugendherbergswerk
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,520,533.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,482,610.50 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
23-04-03-1000
Aprašymas

Das Deutsche Jugendherbergswerk (Landesverband Hessen e. V.) beabsichtigt die bestehende Jugendherberge vollständig und komplett abzubrechen. Ein Neubau der Jugendherberge soll bis ca. August 2025 fertiggestellt sein.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YJV6FJR
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/04/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,520,533.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
2,482,610.50 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Fritz Meyer GmbH
Pašto adresas: Schlossplatz 1a
Vietovė: Altenkirchen
Pašto kodas: 57610
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.