Publications Office of the EU
SK-Žilina: Dumblo šalinimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SK-Žilina: Dumblo šalinimo paslaugos

  • Pranešta
    26/06/2012
  • Paskelbta
    30/06/2012
  • Galutinis terminas
    14/08/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/08/2012
  • Skirta
    01/11/2012
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90513900 Dumblo šalinimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,241,141.70 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
NLZ-OLO-2012
Aprašymas

Predmetom postupu zadávania zákazky je výber poskytovateľa služieb prepravy a prevzatia kalov – produktov z čistenia komunálnych odpadových vôd na následné zhodnocovanie alebo zneškodňovanie.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/08/2012 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,241,141.70 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: EBA, s.r.o.
Pašto adresas: Rusovská cesta 1
Vietovė: Bratislava
Pašto kodas: 851 01
Šalis: SVK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.