Publications Office of the EU
2024–2026 m. vėjo sagčių nuoma parašiutų treniruotėms - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

2024–2026 m. vėjo sagčių nuoma parašiutų treniruotėms

  • Paskelbta
    26/04/2024
  • Galutinis terminas
    31/05/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/05/2024
  • Skirta
    14/08/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98110000 Verslo, profesinių ir specialistų organizacijų teikiamos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
124,971,000.00 HUF
Pasiūlymo referencinis numeris
EKR000088882024
Aprašymas

Preliminarioji sutartis dėl verslumo. Vėjo tunelio nuoma parašiutų mokymui 2024–2026 m.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000088882024/reszletek
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000088882024/reszletek
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/05/2024 12:00
Pirkėjai
Magyar Honvédség Anyagellátó Raktárbázis
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Nettó ár (Ft/repült óra)
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
124,971,000.00 HUF
Sutarties sudarymas
Vietovė: Skyward Tunnel Kft
Pašto adresas:
Vietovė: Budapest
Pašto kodas: 1211
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.