Publications Office of the EU
BvA_Arch_Stadt Altdorf b. Nürnberg – Bendra pradinės mokyklos „Altdorf“ renovacija ir išplėtimas – Objektų planavimas Pastatai ir interjeras - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

BvA_Arch_Stadt Altdorf b. Nürnberg – Bendra pradinės mokyklos „Altdorf“ renovacija ir išplėtimas – Objektų planavimas Pastatai ir interjeras

  • Paskelbta
    20/11/2023
  • Galutinis terminas
    19/12/2023
  • Skirta
    07/05/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Altdorf b. Nürnberg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,615,027.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
230/23
Aprašymas

Altdorfo miestas planuoja bendrą Altdorfo pradinės mokyklos atnaujinimą ir išplėtimą. . Paslaugų plano 2–9 paslaugų etapų pagrindinės paslaugos Pastatai ir interjerai pagal HOAI 34 straipsnio 3 dalį kartu su 10 priedu Nr. 10.1 Be to, kaip specialiosios tarnybos, pavedama dalyvauti teikiant finansavimą ir atsiskaitant už jį (pateikiant naudojimo įrodymą), parengiant priešgaisrinės apsaugos koncepciją, įskaitant susijusią statybos priežiūrą, taip pat kontroliuojant 9 eksploatavimo etapo defektų šalinimą. Liftų planavimą (prieinamumo užtikrinimas pagal DIN 18040) taip pat turėtų atlikti užsakomas planavimo biuras.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHYHDTU
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHYHDTU
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus: Angaben Zur Abeitsweise
Tipas: quality
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 45.0
Kriterijus: Organisation des vorgesehenen Projektteams
Tipas: quality
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15.0
Kriterijus: Berufserfahrung des zum Einsatz kommenden Personals
Tipas: quality
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20.0
Kriterijus: Honorar
Tipas: price
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20.0
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,615,027.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Berschneider + Berschneider
Pašto adresas:
Vietovė: Pilsach
Pašto kodas: 92367
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.