Publications Office of the EU
Prancūzija-Vannes: Dažai keliams ženklinti - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Vannes: Dažai keliams ženklinti

  • Paskelbta
    26/11/2019
  • Galutinis terminas
    16/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/01/2020
  • Skirta
    17/02/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Département du Morbihan
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRH04 Morbihan
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRH04 Morbihan
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44811000 Dažai keliams ženklinti
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,400,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,400,000.00 EUR
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Fourniture de produits de marquage.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.megalisbretagne.org
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/01/2020 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.