Publications Office of the EU
„Žurnalų rinkimo ir analizės sistemos programinės įrangos palaikymo atnaujinimas – IBM Qradar SIEM Užsienio reikalų ministerijos (MFA) reikmėms“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

„Žurnalų rinkimo ir analizės sistemos programinės įrangos palaikymo atnaujinimas – IBM Qradar SIEM Užsienio reikalų ministerijos (MFA) reikmėms“

  • Paskelbta
    12/08/2025
  • Galutinis terminas
    10/09/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/09/2025
  • Skirta
    13/10/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ АД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48730000 Apsaugos programinės įrangos paketai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
137,490.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
513428
Aprašymas

Sutarties dalykas apima programinės įrangos, skirtos rąstų rinkimo ir analizės sistemai IBM Qradar SIEM, atnaujinimą Užsienio reikalų ministerijos (MFA) reikmėms.“ Paslaugų teikėjas iki 2026 m. gruodžio 31 d. pateikia šiuos techninės priežiūros parametrus: • produktų atnaujinimas; • produktų, parašų ir apibrėžčių atnaujinimas; • elektroninio pašto palaikymas; • Atidarykite neribotą skaičių atvejų gamintojui. Licencijų galiojimo terminas – iki 2025 m. lapkričio 22 d.; Licencijos turėtų galioti iki 26 12 31.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/513428
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://app.eop.bg/today/513428
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/09/2025 13:00
Award method
"най-ниска цена"
Apskaičiuotoji vertė
137,490.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: ИФЕЛОУС ООД
Pašto adresas:
Vietovė: София
Pašto kodas: 1404
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.