Publications Office of the EU
F-Paryžius: Apklausų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Paryžius: Apklausų paslaugos

  • Paskelbta
    10/06/2011
  • Galutinis terminas
    02/08/2011
  • Skirta
    18/10/2011
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR101 Paris
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79311000 Apklausų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,200,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2011G12008730
Aprašymas

Marché à bons de commande d'assistance à l'amélioration et à la simplification des processus métier pour le groupement de commande ville, département et centre d'action sociale de la ville de Paris.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,200,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
2,000,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ERNST & Young Advisory
Pašto adresas: tour ERNST & Young 11 allée de l'Arche
Vietovė: Courbevoie
Pašto kodas: 92400
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.