Publications Office of the EU
Prancūzija-Grenoble: Profilaktinės priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Grenoble: Profilaktinės priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    09/02/2016
  • Galutinis terminas
    18/03/2016
  • Skirta
    07/06/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Conseil général de l'Isère
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50324200 Profilaktinės priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
312,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
115,340.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
F16DIM-LDG01
Aprašymas

Prestations de maintenance de l'ensemble des lots multi techniques ci-dessous:
chauffage — climatisation et plomberie
courants forts — courants faibles — protection et détection incendie.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Département de l'Isère
Pašto adresas: Direction des finances et du juridique, service de la commande publique, bureau: A106, 7 rue Fantin Latour, BP 1096
Vietovė: Grenoble Cedex 1
Pašto kodas: 38022
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

50324200 - Profilaktinės priežiūros paslaugos

50700000 - Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais

45000000 - Statybos darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
312,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
115,340.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Dalkia Centre Est
Pašto adresas: 2-4 avenue des Canuts
Vietovė: Vaulx-en-Velin
Pašto kodas: 69120
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.