Publications Office of the EU
Portugalija-Amadora: Žemės ūkio, ūkininkavimo, žvejybos, miškininkystės ir susiję produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Amadora: Žemės ūkio, ūkininkavimo, žvejybos, miškininkystės ir susiję produktai

  • Paskelbta
    20/07/2022
  • Galutinis terminas
    15/08/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/08/2022
  • Skirta
    06/10/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Estado Maior da Força Aérea
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT Portugal
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT Portugal
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
03000000 Žemės ūkio, ūkininkavimo, žvejybos, miškininkystės ir susiję produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,765,541.29 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Estado Maior da Força Aérea
Nacionalinis registracijos numeris: 600010686
Pašto adresas: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Vietovė: Amadora
NUTS kodas: PT
Pašto kodas: 2614-506
Šalis: PRT
Pagrindinis adresas: www.emfa.pt
Elektroniniu būdu naudojant:
www.acingov.pt
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/08/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,765,541.29 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: UPAL, União Panificadora da Amadora
Pašto adresas: R. Luís de Camões 25
Vietovė: Amadora
Pašto kodas: 2610-091
Šalis: PRT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.