Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Hamburgas: Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Hamburgas: Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    17/05/2018
  • Galutinis terminas
    20/06/2018
  • Skirta
    17/12/2018
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Hamburger Hochbahn AG
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50222000 Riedmenų remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Im Rahmen der Ertüchtigung des Hilfstriebwagens, im Folgenden HT2 genannt, wird das Fahrzeug einer Modernisierung unterzogen. Der Leistungsumfang im Rahmen der Modernisierung besteht aus verschiedenen Paketen, die im Wesentlichen den Hauptgewerken des Fahrzeugs zugeordnet sind. Die Modernisierung ist für die Gewerke Antriebsanlage, Fahrzeugsteuerung, Bremsanlage, Fahr- und Bedienpult, Redesign des Innenraums durchzuführen. Bei dem Fahrzeug vom Typ HT2 handelt es sich um ein vierachsiges einteiliges Drehgestell-Fahrzeuge (Bj. 1967), das in der Regel bei Unfällen oder Entgleisungen zur Bergung von anderen Fahrzeugen eingesetzt wird.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Hamburger Hochbahn AG
Pašto adresas: Steinstraße 20
Vietovė: Hamburg
NUTS kodas: DE600
Pašto kodas: 20095
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Hamburger Hochbahn AG
Pagrindinis adresas: https://www.hochbahn.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.