Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Magdeburgas: Statybvietės parengimo ir valymo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Magdeburgas: Statybvietės parengimo ir valymo darbai

  • Paskelbta
    04/08/2021
  • Galutinis terminas
    09/09/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    09/09/2021
  • Skirta
    11/10/2021
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landesbetrieb Bau- und Liegenschaftsmanagement Sachsen-Anhalt (BLSA), Zentrale Vergabestelle (ZVS)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45111200 Statybvietės parengimo ir valymo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
974,757.27 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
NML 380-21
Aprašymas

GNUE des Landes Sachsen-Anhalt, Universitätsklinikum Magdeburg A.ö.R.,
TM 1: Neubau Herzzentrum in der Leipziger Straße 44, 39120 Magdeburg,
Baufeldfreimachung / Umverlegung / vorbereitende Arbeiten

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=406188
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
09/09/2021 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
974,757.27 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Strabag AG Dierektion Niedersachsen/Sachsen-Anhalt
Pašto adresas: Seestraße 12
Vietovė: Magdeburg
Pašto kodas: 39114
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.