Publications Office of the EU
Italija-Sondrio: Tiltų projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Sondrio: Tiltų projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    23/12/2022
  • Galutinis terminas
    20/01/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/01/2023
  • Skirta
    06/06/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
PROVINCIA DI SONDRIO
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITC44 Sondrio
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITC44 Sondrio
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71322300 Tiltų projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
237,519.31 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
128,524.55 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Affidamento, ai sensi delle disposizioni di cui agli artt. 23, 101 e 111 del D.Lgs. 18 aprile 2016, n. 50 e della parte II, titolo II, capo I, del D.P.R. n. 207/2010, del servizio di progettazione definitiva, progettazione esecutiva e direzione dei lavori dell'opera denominata "Nuovo ponte di attraversamento del fiume Adda al km 19+550 della sp. 27, in loc. Le Prese, nel comune di Sondalo (SO).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: htpps://www.ariaspa.it
Pašto adresas: Corso XXV Aprile, 22
Vietovė: Sondrio
NUTS kodas: ITC44
Pašto kodas: 23100
Šalis: ITA
Pagrindinis adresas: https://www.ariaspa.it/wps/portal/Aria/Home
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/01/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
237,519.31 EUR
Galutinė sutarties vertė
128,524.55 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: NEMESIS INGEGNERIA S.R.L.
Pašto adresas:
Vietovė: TORINO
Pašto kodas:
Šalis: ITA

Vietovė: FOPPOLI MORETTA E ASSOCIATI S.R.L.
Pašto adresas:
Vietovė: TIRANO
Pašto kodas:
Šalis: ITA

Vietovė: STUDIO API
Pašto adresas:
Vietovė: BELLUNO
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.