Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Blaustein: Inžinerinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Blaustein: Inžinerinio projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    23/08/2016
  • Galutinis terminas
    21/09/2016
  • Skirta
    12/04/2017
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Blaustein
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE145 Alb-Donau-Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
228,133.99 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Sanierungs- und Erweiterungsmaßnahmen an Gebäuderiegeln im Schulzentrum Ehrenstein sowie Neubau
einer Mensa und Verwaltungsräume.
BGF Sanierung / Erweiterung: ca. 2 740 m2
BGF Mensa und Verwaltung: ca. 1 080 m2
Die Umsetzung der Baumaßnahmen erfolgt im laufenden Betrieb, d. h. es können immer nur Teile ausgelagert
werden. Entsprechend wird die Umsetzung der Maßnahmen in mehreren Bauabschnitten erfolgen.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: nps Bauprojektmanagement GmbH
Pašto adresas: Adolph-Kolping-Platz 1
Vietovė: Ulm
NUTS kodas: DE144
Pašto kodas: 89073
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Thomas Hegele
Pagrindinis adresas: www.nps-pm.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
228,133.99 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Schreiber Ingenieure Systemplanung GmbH
Pašto adresas: Magirus-Deutz-Str. 16
Vietovė: Ulm
Pašto kodas: 89077
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.