Publications Office of the EU
Ispanija-Bilbao: Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Bilbao: Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai

  • Paskelbta
    13/07/2022
  • Galutinis terminas
    16/09/2022
  • Skirta
    23/12/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/12/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia - Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES213 Bizkaia
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES213 Bizkaia
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09000000 Naftos produktai, kuras, elektra ir kiti energijos šaltiniai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
61,500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
61,500,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2774
Aprašymas

Suministro de electricidad

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia - Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia
Nacionalinis registracijos numeris: P4800005C
Pašto adresas: C/San Vicente, 8 - Edificio Albia I, 4 planta 48001 Bilbao(Bizkaia)
Vietovė: Bilbao
NUTS kodas: ES213
Pašto kodas: 48001
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Subdirección de Gestión de Activos
Pagrindinis adresas: http://www.consorciodeaguas.com
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contratacion.consorciodeaguas.eus/site/3
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/12/2022 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
61,500,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
61,500,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: NEXUS ENERGÍA, S.A.
Pašto adresas:
Vietovė: Barcelona
Pašto kodas:
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.