Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Breisgau Freiburgas: Medžio darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Breisgau Freiburgas: Medžio darbai

  • Paskelbta
    12/11/2016
  • Galutinis terminas
    13/12/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/12/2016
  • Skirta
    01/02/2017
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45422100 Medžio darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
962,065.50 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
16-08272
Aprašymas

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Pašto adresas: Kartäuserstraße 61b
Vietovė: Freiburg
NUTS kodas: DE132
Pašto kodas: 79104
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.hba-freiburg.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/12/2016 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
962,065.50 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Zimmerei Brunneke GmbH
Pašto adresas: Dalverser Str. 18
Vietovė: Berge
Pašto kodas: 49626
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.