Publications Office of the EU
Atliekų deginimo medžiagų priėmimas ir apdorojimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Atliekų deginimo medžiagų priėmimas ir apdorojimas

  • Paskelbta
    04/12/2023
  • Galutinis terminas
    12/01/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/01/2024
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE224 Skåne län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90513300 Atliekų deginimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
30,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2023-459
Aprašymas

LSR gauna deginti skirtas atliekas, kurios surenkamos namų ūkiuose kaip galutinės atliekos ir kaip stambiosios atliekos iš perdirbimo centrų. Be to, medienos konservantais apdorota mediena taip pat surenkama deginti per mūsų perdirbimo centrus. Pirkimo tikslas – pirkti esamų frakcijų apdorojimą deginant.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/01/2024 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas:
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
30,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: SYSAV Industri AB
Pašto adresas:
Vietovė: MALMÖ
Pašto kodas: 20213
Šalis:
Vietovė: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Pašto adresas:
Vietovė: HELSINGBORG
Pašto kodas: 25106
Šalis:
Vietovė: Halmstads Energi och Miljö AB
Pašto adresas:
Vietovė: HALMSTAD
Pašto kodas: 30102
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.