Publications Office of the EU
Prancūzija-Paryžius: Kelio darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Paryžius: Kelio darbai

  • Paskelbta
    08/12/2018
  • Galutinis terminas
    07/02/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/02/2019
  • Skirta
    19/02/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
MEEDDM
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR101 Paris
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233140 Kelio darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
14,401,989.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
DRIEA-AOO-18-016
Aprašymas

Aménagement du pont de Nogent (opération 23P94A) — 2e phase de travaux.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=407086&orgAcronyme=d4t
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/02/2019 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
14,401,989.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Charier Genie Civil
Pašto adresas: 10 rue de la Maison Rouge, Lognes
Vietovė: Marne-la-Vallée
Pašto kodas: 77437
Šalis: FRA

Vietovė: Terideal (Segex SAS)
Pašto adresas: 4 boulevard Arago
Vietovė: Wissous
Pašto kodas: 91320
Šalis: FRA

Vietovė: Berthold SAS
Pašto adresas: 114 rue du Rattentout, CS 50026
Vietovė: Dieue-sur-Meuse
Pašto kodas: 55320
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.