Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Utrechtas: Tiltų ir tunelių, šachtų, požeminių perėjų ir metro statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Utrechtas: Tiltų ir tunelių, šachtų, požeminių perėjų ir metro statybos darbai

  • Paskelbta
    08/05/2013
  • Galutinis terminas
    27/05/2013
  • Skirta
    22/10/2013
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL412 Midden-Noord-Brabant
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45221000 Tiltų ir tunelių, šachtų, požeminių perėjų ir metro statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,830,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
R-454300
Aprašymas

Het gebruiksklaar realiseren van een directe verbinding d.m.v. een onderdoorgang met hellingen onder het spoor voor voetgangers en fietsers tussen Berkel-Enschot en Tilburg. De onderdoorgang is gesitueerd tussen de overwegen tpv rauwbrakenweg en tpv de Kraan. De onderdoorgang wordt ondermeer gekenmerkt door groene taluds ter plaatse van de westelijke toerit en betonnen, achteroverhellende wanden voor het gesloten gedeelte en voor de toerit aan de oostzijde. Alle functies die momenteel in de omgeving aanwezig zijn, dienen in de toekomstige situatie gehandhaafd te blijven.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,830,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Van Boekel Zeeland bv
Pašto adresas: Voederheil 3
Vietovė: Zeeland
Pašto kodas: 5411 RJ
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.