Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Chemnitz: Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Chemnitz: Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai

  • Paskelbta
    22/10/2019
  • Galutinis terminas
    18/11/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/11/2019
  • Skirta
    20/12/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Klinikum Chemnitz gGmbH; c/o. Klinikum Chemnitz Logistik- und Wirtschaftsgesellschaft mbH/Zentrales Beschaffungsmanagement-Zentrale Vergabestelle
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED41 Chemnitz, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE Deutschland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45215100 Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
78,848.41 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
1019/IV/01
Aprašymas

Klinikum Chemnitz gGmbH, Sanierung und funktionale Umstrukturierung Perinatalzentrum und Frauenklinik, Neubau Haus G, Maßnahme-Nr. 30.000.257, Vergabe-Nr. 1019/IV/01, VE 320 Fliesen- und Plattenarbeiten: Untergrundvorbereitungen mit reinigen, schleifen, kugelstrahlen, auf Zementestrich ca. 135 m2, Abdichtung im Verbund Bodenbelag W2-I, Zementestrich auf Dämmschicht ca. 15 m2, Bodenbelag aus Steinzeugfliesen ca. 118 m2, Dünnbett, Hohlkehlsockel ca. 74 m2, Trennschienen Edelstahl ca. 30 m, Duschtassen Systemaufbau dezentraler Ablauf vertikal Feuerstopp, 13 St., Haftbrücke Gipsputz ca. 225 m2, Abdichtung im Verbund Wandbekleidung W1-I ca. 92 m2, Wandfliesen 10 x 30 cm, 30 x 60 cm, weiß ca. 790 m2, Dünnbett, Wandfliesen 10 x 30 cm 4 Farbtöne ca. 65 m2, Fugenverschluss Silikon ca. 780 m (Näheres war den Vergabeunterlagen zu entnehmen.).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Klinikum Chemnitz gGmbH; c/o. Klinikum Chemnitz Logistik- und Wirtschaftsgesellschaft mbH / Zentrales Beschaffungsmanagement-Zentrale Vergabestelle
Pašto adresas: Flemmingstraße 2
Vietovė: Chemnitz
NUTS kodas: DE
Pašto kodas: 09116
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Zentrales Beschaffungsmanagement/Zentrale Vergabestelle, Frau Haase
Pagrindinis adresas: www.klinikumchemnitz.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evergabe.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/11/2019 13:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

45215100 - Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai

45400000 - Pastato užbaigimo darbai

45431000 - Plytelių klojimo darbai

45430000 - Grindų ir sienų dangų klojimo darbai

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
78,848.41 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Fliesen Bau Weißenfels GmbH
Pašto adresas: Gewerbering 23
Vietovė: Weißenfels
Pašto kodas: 06667
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.