Publications Office of the EU
Prancūzija-Strasbūras: Sertifikavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Strasbūras: Sertifikavimo paslaugos

  • Paskelbta
    02/10/2013
  • Galutinis terminas
    12/11/2013
  • Skirta
    06/01/2014
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Communauté urbaine de Strasbourg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79132000 Sertifikavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
67,500.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
3060C
Aprašymas

3060c Certification des comptes annuels de la société publique locale des Deux Rives pour les exercices 2014-2019.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Communauté urbaine de Strasbourg
Pašto adresas: Service des achats et de la commande publique, espace accueil, 2ème étage, 1 parc de l'Étoile
Vietovė: Strasbourg Cedex
Pašto kodas: 67076
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
67,500.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Mazars
Pašto adresas: 6 rue Henri Regnault
Vietovė: Courbevois
Pašto kodas: 92400
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.