Publications Office of the EU
CITY Žurnalas - Spausdinimas 08/2024-07/2027 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

CITY Žurnalas - Spausdinimas 08/2024-07/2027

  • Paskelbta
    26/02/2024
  • Galutinis terminas
    26/03/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ville de Luxembourg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: anyw-eea
Pirkėjo vieta
NUTS code: LU000 Luxembourg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79810000 Spausdinimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2400431
Aprašymas

Žurnalo CITY spaudos darbai

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.