Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Kiti vaistai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Varšuva: Kiti vaistai

  • Paskelbta
    21/01/2022
  • Galutinis terminas
    18/02/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/02/2022
  • Skirta
    26/04/2022
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Instytut Matki i Dziecka
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33690000 Kiti vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
338,480.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,855,467.84 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
15
Pasiūlymo referencinis numeris
A/ZP/SZP.261-3/22
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, leków do chemioterapii, kontrastów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, w podziale na 15 części. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zostały określone w tabeli asortymentowo-cenowej we Wzorze Umowy, stanowiącymi odpowiednio Zał. nr 2 i 3 do SWZ. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący Zał. nr 3 do SWZ. Zamawiający oświadcza, iż będąc administratorem danych oraz mając na względzie przepisy ustawy z 10.5.2018 o ochronie danych osobowych (dalej RODO) wdrożył środki bezpieczeństwa adekwatne do zidentyfikowanych przez siebie ryzyk oraz dające rękojmie należytego zabezpieczenia danych osobowych przekazywanych w ramach postępowania. Szczegółowa klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://imid.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/02/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.