Publications Office of the EU
Kelių priežiūros sutartis Ivalo 2024-2029 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Kelių priežiūros sutartis Ivalo 2024-2029

  • Paskelbta
    11/10/2023
  • Galutinis terminas
    23/01/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/01/2024
  • Skirta
    19/05/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Markkinaoikeus
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50230000 Remonto, priežiūros ir panašios paslaugos, susijusios su keliais ir kitais įrenginiais
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
LAPELY/1376/2023
Aprašymas

Kelių priežiūros sutartis yra paslaugų sutartis už tikslinę kainą, kurioje pabrėžiamas kliento ir rangovo bendradarbiavimas sutarties vykdymo metu. Kelių priežiūros sutartyje rangovas yra atsakingas už valdymo užduotis, viešuosius pirkimus ir pagal sutartį atliekamus priežiūros darbus. Sutartis apima žiemos ir vasaros kelių priežiūrą pagal sutarties dokumentus. Į susitarimą įtraukta Ivalo sutarties teritorijoje esančių kelių priežiūra vasarą ir žiemą. Bendras kelių tinklo, kuriam taikomas susitarimas, ilgis yra apie 1 100 km, iš kurių apie 140 km yra Ib žiemos priežiūros klasė, apie 140 km yra Ic žiemos priežiūros klasė, apie 200 km yra žvyrkeliai ir apie 40 km yra pėsčiųjų ir dviračių takai. Sutartis dėl savo sudėtingumo yra pagrindinė sutartis.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/elykeskus?id=477313&tpk=2efbe723-c4e3-4efa-a276-e71f831f610d
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tarjouspalvelu.fi/elykeskus?id=477313&tpk=2efbe723-c4e3-4efa-a276-e71f831f610d
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/01/2024 12:30
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Kriterijus: Tarjousten laadullisten tekijöiden arviointi
Tipas: quality
Aprašymas: Tarjousten vertailuperusteina käytetään - henkilöstön osaamista (tentti ja testitulos): Painoarvo yhteensä 25 % - tarjoajan antamia lupauksia: Painoarvo 15 %
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 400
Kriterijus: Tarjousten hintavertailu
Tipas: price
Aprašymas: Vertailuhinnan laskennassa käytetään tarjouslomakkeella ilmoitettuja tarjoushintoja: - hankinnat - erillishankinnat - johto- ja hallintokorvaus - hoidonjohtopalkkio Tarjoushinta = tavoitehinta = hankinnat + erillishankinnat + johto- ja hallintokorvaus + hoidonjohtopalkkio Vertailuhinta = 0,8* hankinnat + erillishankinnat + johto- ja hallintokorvaus + hoidonjohtopalkkio
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 600
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Pimara Väyläpalvelut
Pašto adresas:
Vietovė: Vuorentausta
Pašto kodas: 33430
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.