Publications Office of the EU
Lenkija-Szczecin: Kiti vaistai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Szczecin: Kiti vaistai

  • Paskelbta
    21/08/2019
  • Galutinis terminas
    26/09/2019
  • Skirta
    05/11/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33690000 Kiti vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,407.62 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,004,002.32 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
45
Pasiūlymo referencinis numeris
EP/220/76/2019
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, w tym immunoglobuliny, insuliny, produkty farmaceutyczne, środki znieczulające oraz środki antyseptyczne i dezynfekcyjne dla Szpitala SPWSZ w Szczecinie. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 45 zadań (części).
2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik 4 do SIWZ, szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.