Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Matlock: Draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Matlock: Draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    08/07/2017
  • Galutinis terminas
    11/08/2017
  • Skirta
    17/08/2017
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Derbyshire County Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66510000 Draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
37,600.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Insurance Services Property Insurance.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
37,600.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: Zurich Municipal
Pašto adresas: 126 Hagley Road, Edgbaston
Vietovė: Birmingham
Pašto kodas: B16 9PF
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.