Publications Office of the EU
Graikija-Atėnai: Pastatų elektros ir mechaninės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Graikija-Atėnai: Pastatų elektros ir mechaninės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    02/10/2018
  • Galutinis terminas
    01/11/2018
  • Atšaukta
    31/07/2019
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Δήμος Αθηναίων
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50710000 Pastatų elektros ir mechaninės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
524,193.55 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
241312/01.10.2018
Aprašymas

Ηλεκτρονική, ανοικτή διαδικασία δημόσιας σύμβασης άνω των ορίων, για την παροχή γενικών υπηρεσιών: «Επισκευή, συντήρηση και παρακολούθηση κτιριακών εγκαταστάσεων τού Σεραφείου Κολυμβητηρίου, Αθλητικού και Πολιτιστικού Κέντρου», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει τιμής, συνολικής εκτιμώμενης αξίας 524 193,55 EUR (πεντακόσιες είκοσι τέσσερις χιλιάδες εκατόν ενενήντα τρία ευρώ και πενήντα πέντε λεπτά) χωρίς ΦΠΑ 24 %, ήτοι 650 000,00 EUR (εξακόσιες πενήντα χιλιάδες ευρώ) συμπ. ΦΠΑ 24 %.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Δήμος Αθηναίων
Nacionalinis registracijos numeris: 090025537
Pašto adresas: Λιοσίων 22
Vietovė: Αθήνα
NUTS kodas: EL303
Pašto kodas: 104 38
Šalis: GRC
Asmuo ryšiams: Π. Μυριανθοπούλου, Κ. Πάλλη, Ευ. Καραγιάννη
Pagrindinis adresas: www.cityofathens.gr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/11/2018 10:00
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
524,193.55 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.