Publications Office of the EU
Lenkija-Rybnik: Kartografavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Rybnik: Kartografavimo paslaugos

  • Paskelbta
    16/04/2014
  • Galutinis terminas
    02/06/2014
  • Skirta
    26/06/2014
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Miasto Rybnik
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL227 Rybnicki
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71354000 Kartografavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,008,130.08 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,263,948.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP.271.31.2014
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja bazy danych ewidencji dróg i obiektów mostowych Komputerowego Systemu Wspomagającego Zarządzanie Drogami i Ruchem Drogowym WZDR oraz mapy cyfrowej, będącej w zasobach Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej (ODGK) w Rybniku, w zakresie zmian powstałych na sieci dróg, w granicach pasa drogowego.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SIWZ.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,008,130.08 PLN
Galutinė sutarties vertė
1,263,948.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Konsorcjum firm: 1. DroGIS Anna Agnieszka Janicka - lider, 2. GISPRO Sp. z o.o.
Pašto adresas: 1. ul. Mickiewicza 26/19 2. ul. Teofila Firlika 19
Vietovė: 1. Giżycko, 2. Szczecin
Pašto kodas: 1. 11-500, 2. 71-637
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.